Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (27) musela na istý čas zavesiť svoju kariéru na klinec a všetok svoj čas momentálne venuje predovšetkým jej dvom ratolestiam. Talentovaná kráska sa však určite mieni vrátiť na scénu, o čom svedčí aj účasť na lukratívnom kastingu. Reakcia kompetentných na jej výkon ju však musela viac ako zamrzieť.

Nela sa v minulosti pravidelne ukazovala na televíznych obrazovkách, kde sa stala hviezdou niekoľkých seriálov. Pre herečku však boli vždy najväčšou vášňou muzikály. Súhra herectva, tanca a spevu ju dokázala okamžite nadchnúť, a preto sa niet čo diviť, že účinkovala v úspešných projektoch ako Jesus Christ Superstar alebo Rómeo a Júlia.

Aj napriek tomu, že má Pocisková plné ruky práce so starostlivosťou o dve deti, zúčastnila sa kastingu do legendárneho muzikálu Bedári, ktorý sa dostane na slovenské dosky v roku 2019. Celú produkciu však prebrala Veľká Británia, pričom videovizitky herečky boli poslané priamo do Anglicka.

Nelin výkon však kompetentných zrejme nezaujal, a tak obsadená nebude. ,,Ak majú inú predstavu, je to ich rozhodnutie a úplne ho rešpektujem. Je to úplne bežné, neberiem to nijako fatálne, myslím, že o tom sú konkurzy,“ uviedla pre plusku.sk hviezda, ktorá sa tak mohla opäť dostať na divadelné dosky.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram