Nela Pocisková, ktorá si momentálne plní svoje materské povinnosti pri dvoch ratolestiach, si na chvíľu odskočila na pľac. Reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať a herečke odkazujú len jediné…

Nela sa stala obľúbenou u Slovákov najmä po stvárnení Niny v seriáli Búrlivé víno a v pôrodniciach dokonca zaznamenali nárast tohto mena medzi novorodencami. Hoci sa mala stať aj seriálovou Emou v Oteckoch, plány herečke skrížilo druhé tehotenstvo a momentálne sa stará o malého Hektora (2) a Lianku (11m).

Nela Pocisková ale najnovšie prikývla na účinkovanie v obľúbenom sitkome Susedia, a tak sa znovu objavila na pľaci pred kamerami. Nela sa roly starostky, ktorá si za hovorcu vybrala práve Františka, zhostila skvele a prísny outfit jej mimoriadne pristal.

Herečku za jej výkon pochválili aj diváci, no mnohých svojím zjavom obalamutila natoľko, že v nej Nelu ani len nespoznali: “Dobrá bola, len som nevedela, že je to Nela,” priznala Erika, ku ktorej sa pridala aj Edita: “Ja som ju nespoznala. Gratulujem, hrala to super,” dodala, no rovnaký postreh zverejnili aj ďalší Slováci, ktorým sa netradičná úloha Pociskovej páčila.

Nela Pocisková si zahrala prísnu starostku v Susedoch
Divákom sa jej výkon páčil
Mnohí však takto zmenenú Nelu ani nespoznali

Zdroj: Facebook, TV Markíza │ Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.