Nela Pocisková (26) sa v posledných mesiacoch venovala hlavne svojím mamičkovským povinnostiam, ktoré jej zaberali väčšinu času. Konečne však nastal čas vrátiť sa do práce a znova stáť na javisku.

[sociallocker]Slovenská herečka a speváčka sa z obrazoviek stiahla pred pôrodom, kvôli čomu aj prestala hrať v seriáli Búrlivé víno. Naplno sa venovala svojmu synovi Hektorovi spoločne so svojím partnerom Filipom Tůmom (38). No vyzerá to tak, že Nela si skráti materskú dovolenku a čoskoro ju uvidíme v muzikále Jesus Christ Superstar, ktorý sa pripravuje na máj ako rozlúčkové turné pod taktovkou choreografa Jána Ďurovčíka (45), ktorý je zároveň aj Nelin expriateľ.

„Je to pár predstavení, na ktorých sme boli dohodnutí, takže určite budem ich súčasťou aj ja,  teším sa už teraz,“ vyhlásila pre čas.sk Nela. Aj napriek tomu, že sa jej kariéra znova rozbieha, nechce robiť veľké projekty, keďže jej prioritou je stále syn. No Ďurovčík neskrýval nadšenie, že bude opäť spolupracovať s Nelou. „Je to bomba, že sa Nela vracia na javisko,“ vyhlásil natešene.

Nela a Jano budú opäť spolupracovať

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook.com
[/sociallocker]