Nela Pocisková, ktorá pred pár mesiacmi prisľúbila veľkolepý návrat z materskej dovolenky, šokovala fanúšikov. Na poslednú chvíľu dala totiž stopku veľkému projektu a všetko zrušila z jediného dôvodu.

Nela Pocisková (29) sa stala už dvojnásobnou mamičkou malého Hektorka (2) a Lianky (1), ktorých vychováva spoločne s Filipom Tůmom. Napriek rodičovským povinnostiam ohlásila talentovaná herečka a speváčka veľkolepý návrat na divadelné dosky, ako aj na televízne obrazovky. Nela sa v apríli rozhodla ohlásiť svoj comeback do muzikálu Ôsmy svetadiel, ktorý začne svoje turné už čoskoro.

Kráska, ktorá sa preslávila aj rolou Niny v “Búrlivom víne”, však prikývla aj na ponuku účinkovať v zábavnej talentovej šou “Tvoja tvár znie povedome”. Herečka ale podľa vlastných slov svoje sily precenila a turné musela zrušiť: “Nesmierne ma to mrzí, ale keď som turné prisľubovala, nevedela som stopercentne predpovedať, ako bude moja maličká dcérka s večerným uspávaním. Do toho istého obdobia sa tvorí aj iný, veľmi časovo náročný projekt, ktorý som tak isto netušila, že sa bude robiť v tom istom čase a mesiaci. Z dôvodu toho, že mám ešte malé bábätko, ktoré nechcem často na večer nechávať doma samé a z dôvodu toho, že aj relácia Tvoja tvár znie povedome je časovo náročný projekt, som sa proste rozhodla, že nedokážem robiť obidva projekty naraz, pretože priorita je stále moja rodina,” uviedla Nela na oficiálnej stránke.

Muzikál, ktorý režíruje Ján Ďurovčík, však napriek tomu uzrie svetlo sveta a namiesto Nely si jej úlohu zahrajú nové tváre Lenka Fecková a Natália Kóšová. Pocisková ale neodmietla Tvoju tvár, a tak sa na jej výkony môžete tešiť už čoskoro v televízii Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela chystala návrat z materskej dovolenky
Napokon zrušila účinkovanie v muzikáli, vystúpi však v Tvojej tvári
Nela sa chce naďalej venovať rodine a deťom

Zdroj: nelapociskova.estranky.sk │ Foto: Instagram/filip_tumaa, Televízia Markíza