Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková je momentálne na materskej dovolenke, pričom jej radosť robí synček Hektor, ktorý už o pár týždňov oslávi štvrté narodeniny a 2-ročná Lianka. Kritická situácia na Slovensku však spôsobila, že má na obe deti viac času aj jej partner Filip Tůma.

Filip Tůma je v posledných rokoch nesmierne zaneprázdneným umelcom, nakoľko pôsobí v Opere i Činohre Slovenského národného divadla, v seriáli Oteckovia, koncertuje po celom Slovensku, a dokonca začal študovať ďalšiu vysokú školu. Na starostlivosť dvoch detí je tak Pocisková väčšinou sama, pričom sama priznala, že v niektorých chvíľach je to nad jej sily.

Pandémia koronavírusu však spravila škrt cez povinnosti práve 42-ročnému umelcovi, ktorému sa radikálne preriedil pracovný program. Môže sa tak naplno venovať rodine, pričom najnovšie sa rozhodol svojho syna Hektora naučiť korčuľovať. Svedkom bola mama Nela, ktorá zverejnila krátke, no vtipné video z náučnej lekcie. ,,Dostal dnes svoje prvé korčule,“ napísala na sociálnej sieti, pričom ostala zjavné pobavená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Instagram/pociskova.nela  |  Foto: YouTube