Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková odsunula po pôrode synčeka Hektora a dcérky Lianky svoju kariéru na druhú koľaj. Ako však deti rastú, tak si aj mamička na plný úväzok občas dopraje priestor na vlastné sny, čo potvrdila iba pred okamihom v markizáckej relácii Teleráno.

Herečka a speváčka Nela Pocisková (29) sa v posledných rokoch plne venovala materstvu, pričom v piatej sérii prijala pozvanie do šou Tvoja tvár znie povedome. Aj keď v minulosti nepatrila k celebritám, ktoré využívajú sociálne siete, v poslednom období necháva fanúšikov nahliadnuť aj do jej súkromia a okrem závideniahodnej postavy im ukázala aj rozkošný duet s dcérkou Liankou.

Muzikálová hviezda, ktorá má na svojom konte už úspešné hity So In Love či Mysterious Boy, však po dlhom období prekvapila, keď ohlásila vydanie nového singla. Emotívnu skladbu Bez teba pre ňu napísala slovenská speváčka Zuzana Mikulcová, ktorá sa postarala nielen o text, ale aj hudobnú zložku. Ako však Nela v Teleráne priznala, v tomto prípade nejde len o jednorázový počin, no pomaly zbiera materiál na celý album.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: