Je tomu len zopár desiatok minút, čo polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o na prvý pohľad vážne pôsobiacej dopravnej nehode Nely Slovákovej. Neprehliadnuteľná blondínka vletela so svojim vozidlom do kamióna, pričom od tragédie ju delila snáď iba šťastná náhoda.

Česká influencerka a podnikateľka Nela Slováková (32) v pondelok (14. novembra) v ranných hodinách havarovala pred hraničným priechodom Brodské. Víťazka Hotela Paradise narazila svojim luxusným vozidlom do posledného auta v kolóne, pričom išlo o kamión.

Na mieste spolujazdca, našťastie, nesedela žiadna osoba, avšak s hviezdou internetu sa prevážal jej domáci maznáčik. Kým v ranných hodinách Nela zdieľala na sociálnej sieti fotografiu zahmlenej vozovky, po nehode ostalo na jej Instagrame ticho.

S odstupom času sa predsa len prihovorila svojim fanúšikom, ktorým oznámila, že je v poriadku. „Všetci svätí…. Obe sme v absolútnom poriadku. Smerujeme na sono a röntgeny, pre istotu, pretože je to až nemožné,“ upokojila svojich priaznivcov Slováková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<