Nela Pocisková, dvojnásobná mamička syna Hektora a dcérky Lianky, sa pomaly, ale iste vracia na dosky šoubiznisu. Po štvorročnej prestávke sa vrátila na hudobnú scénu skladbou „Bez Teba“ a odvtedy už stihla prekvapiť aj ako hostka rôznych zábavných relácií. 

Nela sa však aktuálne zaoberá ďalšou zo svojich umeleckých profesií, prijala totiž hereckú ponuku účinkovať v jojkárskom seriáli z lekárskeho prostredia! Hrôzostrašný zakrvavený výzor mladej herečky označuje ona sama ako pomstu scenáristov.

Herečka si však návrat pred kamery naplno užíva a neprekáža jej ani nelichotivý make-up: „Krása bokom, toto je život, teda nie úplne reálny, ale takto to vyzerá, keď sa rozhodnem, že idem pracovať a takto to dopadne. Alebo keď v seriáli zistím niečo, čo ešte nemôžem prezdradiť. Fotka zo života herečky, chýbalo mi to,“ priznáva Nela.

Kým umelkyňa pôsobila v seriáli z lekárskeho prostredia už v roku 2007, kedy si zahrala dcéru Zuzany Fialovej v Ordinácii v Ružovej záhrade, tento raz sa predstaví v hlavnej úlohe ako lekárka v jojkárskom projekte Nemocnica po boku Richarda Autnera a Noela Czuczora.

Fotografiu nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/pociskova.nela, stanatop