Príťažlivá blondínka známa z reality šou Hotel Paradise, si poriadne užila leto! Počas horúcich letných mesiacov stihla niekoľko dovoleniek, z ktorých si priniesla množstvo zážitkov, ale aj pár pikantných fotiek! Nela Slováková má hriešne telo, sama si je toho vedomá a aj ho patrične ukazuje.

[sociallocker]Mladá Češka odštartovala svoju “kariéru” v šou, kde bojovala o tučnú sumu v Dominikánskej republike. Súťaž sa jej podarilo vyhrať, neskôr rozbehla aj vlastné podnikanie s plavkami, ktoré majú pre ňu typické neónové farby. Už isté obdobie sa na verejnosti objavuje po boku svojho partnera Martina, ktorý je, mimochodom, Slovák. Mladý muž pochádzajúci z Trenčianských Teplíc, má celkom tučné konto a Nela sa vždy rada pochváli na sociálnej sieti luxusným darom od svojho milého.

Toto leto si blondínka, známa svojou úprimnosťou, dopriala niekoľko dovoleniek. Ako sama hovorí, počasie v Česku už nie je ako bývalo, väčšinu leta prší, takže ona cestuje za slnkom. Prvú dovolenku si dopriala s kamoškou na Mallorce, ďalšiu už s priateľom Martinom. Vybrali sa do Chorvátska, kde si užili divokú zábavu na Zrče a potom romantiku na lodi. A pred týždňom tiež vycestovali! Vychutnali si pohľad na Cannes z vírivky, počas ich výletu. Mladý pár spoznáva svet plnými dúškami, kto by aj nie, keby má také konto?

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram, extra.cz | Foto: Instagram
[/sociallocker]