Víťazka reality šou Hotel Paradise Nela Slováková ukázala svoje veľké srdce a prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Z času na čas sa aj hviezdy skutočne dokážu vcítiť do nepriazne osudu „obyčajných“ ľudí a nezištne pomôcť či prekvapiť!

Krásna blondínka Nela Slováková známa z reality šou Hotel Paradise nemyslí iba na seba. Prednedávnom ju za srdce chytil príbeh chlapca, ktorého prenasleduje veľmi škaredá choroba. Jej krásne nezištné gesto hovorí samo za seba.

„Pred pár tyždňami som narazila na príbeh mladého Petra, ktorý ma tak nejak dojal, zaujal a oslovil. Peter je brňák a je príliš mladý a šikovný na to, aby nás opustil.
Petra som poprosila o schôdzku. Môj zámer bol jasný – pomôcť, uľahčiť, vykúzliť úsmev na tvári. Nebudem to nijak rozmazávať, ale v skratke. V jeho 22. rokoch mu diagnostikovali rakovinu lymfatického systému. 

Pýtala som sa ho, či nepotrebuje peniaze a aj keď potrebuje, mi odpovedal, že ani nie. Vraj má „všetko“. Nenechala som sa odbiť a nakoniec z neho vypadlo, že by mu život uľahčilo „posunovadlo“ do nemocnice. V prvej chvíli som si myslela, že potrebuje nejaký vozíček. Tesne vedľa. Náročnosť cestovania MHD, únava a riziko nakazenia, pre nás obyčajná nádcha, by Petra mohla stáť život.
No a bolo vymaľované. Zajasala som a nadšená mu dnes predala kľúče od môjho prvého autíčka, ktoré som posledných pár mesiacov prenajímala za 10 tis. mesačne. A viete čo?
Ja možno prídem o desinu mesačne, ale ten pocit za to, sakra, stojí.
Som štastná, že som Petrovi mohla uľahčiť jeho počínanie a byť mu aspoň malým prínosom.“

Fotografia tohto veľkolepého gesta od Nely pre chorého Petra

Zdroj/Foto: Instagram