Nela Pocisková sa po dvoch materských dovolenkách opäť vracia na šoubiznisovú scénu, pričom svoje účinkovanie pred kamerami odpálila vo veľkom štýle. Aj keď v prvej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome exelovala ako Michael Jackson, uplynulú nedeľu doslova odrovnala všetkých televíznych divákov.

Multitalentovaná speváčka, herečka a tanečníčka Nela Pocisková je jedným z najväčších domácich talentov. Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome je tak pre ňu dokonalým programom, kde môže ukázať nielen svoje herecké a pohybové kvality, ale predvšetkým tie hudobné.

Dlhoročná partnerka seriálového otecka Filipa Tůmu sa pred pár hodinami premenila na americkú superstar Jennifer Hudson, aby zaspievala mimoriadne ťažkú skladbu „And I’m Telling You“. Singlom z muzikálu Dreamgirls Nela odrovnala mnohých divákov nielen v sále, ale aj pri televíznych obrazovkách, ktorí pri jej hodnotení nešetrili chválou.

Fanúšikovia jasajú: Herečka sa zmenila na Kaliho, predviedla skvelú šou!

„Bez komentára….. Proste najlepšie v celej histórii Tváre,“ napísala k vystúpeniu istá Naty, ku ktorej sa pridala aj Adriana: „Vyplačkala som sa, ešte aj pri repríze guča v hrdle.“ Tiež sa vám páčilo vystúpenie Nely Pociskovej?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG: tvojatvarzniepovedome | Video: YouTube