Nela Pocisková len pred pár hodinami vydala očakávaný singel Magnet, na ktorom spolupracovala s mladým spevákom Matúšom Kolárosvkým. Novinka dvojice si okamžite získala mimoriadnu pozornosť fanúšikov, pričom na platforme YouTube ju vytiahli na prvé miesto najsledovanejších skladieb v kategórii hudba.

31-ročná speváčka a hviezda seriálu Nemocnica Nela Pocisková v pondelok zverejnila svoj nový videoklip ku skladbe Magnet, kde sa objavila po boku čokoládového krásavca Yaela.  “To, že sa staršia baba zamiluje do “zajačika”, sa deje už bežne a všade okolo nás. Aj nám pribúdajú roky, tak sme skúsili zistiť, čo to spôsobuje. Silné iskrenie, ktorým to vždy začína, sme chceli dostať aj do skladby, a preto sme sa rozhodli na spoluprácu osloviť niekoho z mladých spevákov,“ uviedla k singlu Nela, ktorá v súkromí tvorí pár s hercom Filipom Tůmom.

Kým hviezda úspešnej novinky má po svojom boku o 13 rokov staršieho partnera, Matúš, naopak, mal v minulosti románik s Veronikou Nízlovou, pričom z neho vzišla nádherná dcérka Nea. „Zajačika“ po svojom boku však iba pred pár týždňami priznala aj herečka Kristína Svarinská, ktorá sa počas pôsobenia v tanečnej šou Let’s Dance zahľadela do YouTubera Petra Altofa, a z hudobnej novinky ostala doslova nadšená. ,,Táto kráľovná vypla ističe na všetkých frontoch,“ napísala k videoklipu a Nele odkázala, že ju miluje. „Vybuchla mi hlava, ľúbim vás,“ odkázala s nadšením herečka.

Singel Magnet si môžete vypočuť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/expl0ited_, kristina.svarinska