Keď sa v sobotu objavila na televíznych obrazovkách TV JOJ a Prima, zrejme ešte nikto ani len netušil, že sa stane hviezdou aktuálneho ročníka šou Česko Slovensko má talent. 37-ročná Ruženka vniesla do talentovej súťaže pokoj, pokoru, ale aj veľký kus talentu, vďaka ktorému si vyslúžila zlatý bzučiak a postúpila priamo do finále.

Ruženka Kováčová sa postavila pred porotcov šou Česko Slovensko má talent so skromným želaním, a to: “Byť spokojná v tom osobnom živote po boku muža, ktorý ma bude mať rád a aby som mohla nejak pomáhať druhým, keby len slovkom potešiť alebo nejak tak,” povedala pred dojatou porotou.

Žena, ktorá si tesne pred spievaním sňala okuliare, vyrazila dych všetkým prítomným, pričom Diana Mórová ju bez jediného slova poslala priamo do finále šou zlatým bzučiakom! Aké je to však žiť s hendikepom aj mimo koncertných pódii a televíznych kamier? „Keď idem po ulici, niekedy sa mi stane, že mám pocit, že vidím stenu domu na opačnej strane a potom sa mi stane, že zablúdim. Napríklad, keď varím, musím sa orientovať podľa čuchu a podľa času. Niekto vidí, že mäso je už uvarené a ja musím vedieť, že za dvadsať minút to mäso bude hotové. Že skôr nie. Riadim sa aj sluchom, počúvam, kedy začne vrieť voda, kedy tie bublinky idú hore,“ znejú úprimné slová pokornej ženy. Taktiež zároveň dodáva, že je výborné, keď zdraví ľudia majú záujem a sami od seba pomôžu nevidiacim aspoň pri prechode cez cestu.

37-ročná Slovenka, ktorá momentálne žije v Čechách, prišla do šou Česko Slovensko má talent, aby si splnila svoj veľký sen. “Priviedla ma myšlienka skúsiť šťastie. Chcela by som byť profesionálnou speváčkou alebo aspoň poloprofesionálnou. Žijem sama, starám sa sama o seba a tomu spevu venujem veškerý môj voľný čas a je to veľký zmysel môj života,” prezradila skromná žena pred porotou. Držíme palce, Ruženka!

Zdroj: Joj.sk