Tretie kolo Let’s Dance privítalo ako špeciálnu porotkyňu multitalentovanú krásku, ktorá si v minulosti súťaž v tanci vyskúšala na vlastnej koži. Málokto by však do tak ostrieľanej profesionálky, ako je Nela Pocisková, povedal, že bude počas prenosu bojovať s veľkou trémou.

Hosťujúcou porotkyňou Let’s Dance sa uplynulú nedeľu stala herečka a speváčka Nela Pocisková, ktorá v roku 2010 taktiež hviezdila na parkete ako súťažiaca. Vo veku 19 rokov, v čase, kedy sa dokonca učila na maturitu, tanečnú šou úplne ovládla a stala sa víťazkou 4. série.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Dvojnásobná mamička je súčasťou šoubiznisu od tínedžerského veku. Má za sebou množstvo muzikálových vystúpení a rovnako aj účinkovanie v seriáloch či rôznych živých prenosoch. Nikto by tak do obľúbenej slovenskej hviezdy určite nepovedal, že by mohla mať počas nedeľného večera veľký stres.

,,Ja som mala včera takú trému, že som si neurobila jednu fotku. Ani s nikým, ani nič. Toto budem ľutovať už navždy,” priznala deň po svojom porotcovaní Nelka, ktorá sa aspoň sama na sebe zasmiala. Ale nemať z tak zaujímavého večera žiadny záber, to človeka asi naozaj zamrzí.

Let's Dance

Podvod? Fanúšikovia Let’s Dance ostali v šoku a sklamaní!

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela, Voyo