Po tom, ako sme dokázali s Anglickom uhrať bezgólovú remízu a v príprave zdolali práve Nemcov, verili sme v menší zázrak aj dnes. Ten sa však nekonal, Nemci rozhodli už v úvode a ukázali nám, čo znamená hrať proti šampiónom.

[sociallocker]Zápas sotva začal a stopér Bayernu Boateng otvoril skóre zápasu. Už v 13. minúte mohlo byť ešte horšie, no Ozilov pokutový kop dokázal Kozáčik parádne vychytať. Neskôr sa osmelili aj Slováci, Kucka bol blízko gólu, no Neuer ho vychytal. V závere polčasu sme však dostali K.O., keď loptu z hranice päťky umiestil Gomez do brány.

Druhý polčas začal vyrovnanou hrou, postupne však opäť Nemci ukazovali svoju dominanciu a po hodine hry bolo po zápase. Následne sa už prakticky len dohrávalo, pričom Nemci mali občas nejakú tú príležitosť pridať štvrtý kúsok. Napokon sa ho nedočkali, no to ich mrzieť nemusí.

Slovensko – Nemecko 0:3 (0:2)

Góly: 8. Boateng, 43. Gomez, 63. Draxler

Zostavy:
Slovensko: Kozáčik – Pekarík, Škrtel, Ďurica, Gyomber (84. Saláta) – Hrošovský, Škriniar –  Kucka, Hamšík, Weiss (46. Greguš) – Ďuriš (64. Šesták)
Nemecko: Neuer – Kimmich, Boateng (72. Howedes) , Hummels, Hector – Kroos, Khedira (76. Schweinsteiger) – Muller, Ozil, Draxler (72. Podolski) – Gomez

Štatistiky:

Strely na bránu: 6:2
Strely celkovo: 17:7
Držanie lopty: 59%:41%

Foto: Facebook[/sociallocker]