Herečka Zuzana Fialová opäť zasadla na porotcovskú stoličku a tak, ako v prvej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, tak aj v tej druhej hodnotí súťažiacich.

Diváci však na ňu pekného slova nemajú a zdá sa, že po poslednom kole stratila ďalších priaznivcov. Po vystúpení Martina Haricha, ktorý sa predstavil ako slovenský raper Rytmus, sa totiž postupne všetci pobrali do zákulisia, pričom na scéne ostal iba moderátor Pyco a Zuzana. Tá sa rozhodla, že využije situáciu a kým sú na pódiu len oni dvaja, narovinu povie, čo si o každom myslím.

“Nepáčilo sa mi to, nepodobal sa lebo bol nižší a ani som ho nerozumela,” začala s hodnotením Haricha, ktorý ako sebavedomý Rytmus odišiel uprostred hodnotenia z pódia. “Vyskočil a Rammstein, ten prízvuk bol katastrofálny, ale fakt že katastrofálny,” nedarovala nič ani Patrikovi a pokračovala ďalším súťažiacim: “Ako sa môže Mária Čírová snažiť napodobniť Michaela Jacksona, ten bol už v brušku lepší ako Mária!”

“Barbara Haščáková, toto keď uvidí, tak nám už nepríde žiadne video z Ameriky, to už bude navždy koniec,” ohodnotila zábavné vystúpenie Andreja Bičana, ktorý dokonca v druhej polovici pesničky zabudol text. “Lenka Vavrinčíková, dievča sa snaží lebo nie je speváčka, ale ten teplý vzduch, čo občas vyjde miesto tónu, no to si povedzme,” nedarovala nič ani Lenke a pokračovala s kritizovaním Zuzky Vačkovej: “Ona sa strašne baví, keď robí tie čísla, ale zatiaľ ešte nezaspievala,” povedala Fialová, ktorá sa na svojich poznámkach náramne bavila.

Samozrejme, na konci relácie sa všetkým ospravedlnila, ale ktovie, či to naozaj nemyslela vážne a úprimne, veď všetci dobre vieme, že Zuzana nemá problém skritizovať hocikoho.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram