Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Moderná doba a komunikačné kanály fungujúce vo virtuálnom svete privítali medzi sebou aj odporkyňu sociálnych sietí, Adelu Vinczeovú. Prinútili ju k tomuto kroku protipandemické opatrenia koronavírusu, alebo už jednoducho nemala doma od nudy do čoho.. kliknúť?

Verejná odporkyňa sociálnych sietí zavítala na Instagram pod profilom s názvom „Trochu inak s Adelou“. Už v priebehu prvých hodín sa jej nazbieralo takmer desaťtisíc sledovateľov a najznámejšia slovenská moderátorka ich privítala milým videom.

„Rozhodli sme sa, že budeme mať takýto profil aj na tejto platforme, aby sme k vám boli bližšie, aby ste nám mohli dávať nejaké feedbacky, ohlasy, možno nejaké námety,“ pričom priznala, že na túto cestu bola dotlačená dobou.

Adela už má za sebou prvý stream s hosťom Petrom Podlesným, ktorý ju oslovil už dávnejšie, no moderátorka však manželov účet využiť na rozhovor nechcela. Zatiaľ jej síce zdobia profil iba dva príspevky, sledovateľov jej však pribúda rýchlo. A takto ich privítala:

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/trochu_inak_s_adelou | Video: streamable.com | Foto: IG/tvmarkizaofficial, trochu_inak_s_adelou