Ak ste občas pri prepínaní programov v televízii narazili na multižánrovú televíziu Senzi, tak sa možno práve vtedy na vás usmieval od ucha k uchu svojrázny mládenec Martin Jakubec (32), ktorý je obľúbený predovšetkým u divákov staršej vekovej kategórie.

[sociallocker]Vidieť sme ho mohli aj v jojkárskej relácii Sladký život, v ktorej Slovákom predstavoval svoj bežný deň. Martinko je vo veľkej miere obľúbený u starších poslucháčok nad 60+, ktoré jeho šlágre doslova “žerú” a chválami ho priam obsypávajú. On sa však svoju tvorbu pokúsil posunúť ešte do vyššieho levelu a dokázal tak, že hudba je nekonečnou studňou možností. To, čo sa podarilo jemu, sa len tak často nevidí.

Jakubcova horúca novinka dostala originálny názov Diskopríbeh 80″s retro mix zábava graduje 2016 a na YouTube je uvedená skutočne grandiózne: “Hudobná explózia diskotéky, ktorá Vás preberie aj keď nechcete. Ultra našľahaný retro mix 80 rokov v štýle diskopríbehu naspieval showman Martin Jakubec. Párty pre DJ-ov práve začína. Svadby, zábavy, diskotéky, retro stužkové povinne hrajú tento párty mix. Ruka hore!”

Ak čakáte nejaké retro hity 80. rokov, tak vás sklameme, lebo úvodné tóny skladby nás prenesú do roku 1997 k piesni The Bad Touch od americkej rap rockovej skupiny Bloodhound Gang. A práve melódia tohto niekdajšieho hitu nás sprevádza takmer celou pesničkou.

Celkový nezabudnuteľný dojem podčiarkol Martin neónovo žltým oblekom s kravatkou a klobúčikom. Jeho stylista si asi v ten deň zobral voľno a tak mu odporúčame vyhľadať niekoho schopnejšieho. Celé to doplnil svojskými pohybmi a tančekmi, ktoré nedovolia vašej tvári udržať vážny výraz. Nápaditosť videoklipu dotvorili meniace sa žiarivé farby pozadia, pričom skvele vynikol citrónikový Martin v popredí.

Nebudeme však už dlhšie zahovárať a jeho šesť minútové veľdielo môžete zhodnotiť aj vy. Martinovi však radíme, aby si pred nahrávaním ďalšieho “hitu” poriadne naštudoval slová svojej skladby, lebo miestami mu to tam nesedí a zle otvára ústa.

https://www.youtube.com/watch?v=O5EQvLrtzPQ

Foto: YouTube[/sociallocker]