Neopakovateľná Janice z Priateľov: Takto vyzerá a znie dnes!

Dátum:

Kto z fanúšikov seriálu Priatelia by si nepamätal šialenú Janice s jej smiešnym hlasom, bizarným smiechom a nesmrteľnou hláškou „O môj Bože“?

Janice Litman v podaní Maggie Wheeler nás zabávala v Priateľoch niekoľko rokov. Objavovala sa sporadicky, ale pravidelne. V každej sérií si zahrala aspoň raz a 19 epizód z nej robí herečku, ktorá sa takmer najčastejšie vyskytla v Priateľoch ako hosťujúci herec. Predbehol ju Elliot Gould, ktorý si zahral Jacka Gellera, Rossovho a Monikinho otca.

Jej hláška „O môj Bože“ sa stala snáď rovnakým symbolom seriálu ako titulná skladba I’ll be there for you od skupiny The Rembrandts. Janice s Chandlerom prežívali v seriáli románik, rozchádzali a zase sa schádzali.

Ale ako vznikol ten jej smiešny hlas a smiech? Herečka tvrdí, ako ochranné opatrenie. Vedela, že sa má ocitnúť pred kamerami s Matthewom Perrym, ktorý je veľmi dobrý komediálny herec. Stále ju rozosmieval. Prišla preto s tým smiešnym hlasom, aby sa celú dobu nesmiala a mohli niečo natočiť.

Maggie Wheeler je veľmi sympatická a skromná herečka. Keby ste ju stretli na ulicu, nebojte sa jej prihovoriť. Ako sama vraví, Janice vie vykúzliť na počkanie, keď ju niekto o to požiada.

A takto vyzerá a znie Maggie dnes:

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...