Adela Vinczeová (39) sa dala po boku Viktora (28) na lyžovanie a spoločne sa vybrali na hory. Moderátorka mala ale na svahu nepekný úraz, po ktorom ostala dezorientovaná a s výpadkami pamäti utekala napokon na pohotovosť.

Adela sa po boku Viktora nechala okrem amatérskeho hrania v divadle nahovoriť aj na športovú aktivitu. Hoci na lyžiach dlhšie nestála, najnovšie si oprašuje lyžiarske schopnosti. Ako ale spoločne s Viktorom prezradila, pred pár mesiacmi zažila v Tatranskej Lomnici veľmi nepekný úraz.

Aj keď mala ochrannú prilbu, došlo k zrážke s ďalším lyžiarom na svahu, po ktorom si udrela hlavu. Adela spočiatku pôsobila v poriadku, no na lanovke ostala dezorientovaná a trpela krátkodobými výpadkami pamäte: „Mala som výpadok, jemný otras mozgu si myslím,“ uvádza detaily. Viktor doplnil, že moderátorka miestami nevedela, kde sa nachádza, alebo prečo sú tam.

Blondínka sa teda znepokojená vybrala na pohotovosť, no keď uvidela množstvo čakajúcich ľudí s ešte závažnejšími problémami, k lekárovi sa vybrala až v mieste bydliska o tri dni neskôr. Celý incident ale zrejme dopadol na výbornú a bez následkov, keďže Adela v lyžovaní pokračuje aj v tejto sezóne. Nepríjemný zážitok má spred pár týždňov i Viktor, keď ho napadol neznámy muž v MHD.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze, YouTube/BEZ NAPÄTIA