Zuzana Strausz Plačková (31) vo svojom podnikaní nepoľavuje ani doslova pár dní pred pôrodom, kedy fanúšikom oznámila zásadné novinky. Hviezda Instagramu totiž pripravuje novú prevádzku, ktorá bude dostupná pre každého, kto chce vyformovať svoju postavu.

Aj keď sa už onedlho stane zo Zuzany mamička vytúženého synčeka Diona, posledné dni pred pôrodom zasvätila rozširovaniu svojho biznisu. Podnikateľka je momentálne v poslednom štádiu tehotenstva, no ani to jej nebráni, aby do sveta uviedla novú prevádzku, ktorá bude zameraná na formovanie postáv. Potom, čo brunetka začala s predajom vlastnej značky chipsov, plánuje 8. augusta spustiť Fit Queen World.

,,Baby, to sú presne také prístroje, ktoré potrebuješ. A ja keď porodím, ja tam budem asi aj v tom salóne spať… inak to nevidím… aby som sa odvodnila a dala dokopy. Vybrala som fakt že špičkové, najlepšie procedúry pre všetky z nás,“ hovorí nadšená influencerka. Zuzana zároveň uviedla, že 10. augusta by mala byť otvorená jej druhá kaviareň v blízkosti Sada Janka Kráľa v Bratislave, ako i nový obchod s jej produktami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova