Neuplynul ešte ani týždeň od dlhoočakávanej svadby skvelej moderátorky Adely Banášovej (36) s mladším moderátorom Viktorom Vinczem (26) a reakcie neprajníkov na seba nenechali dlho čakať. Pod článkami o radostnej správe sa objavilo množstvo urážlivých i celkom vtipných komentárov.

Ako je už na Slovensku dobrým zvykom, príjemné udalosti v živote známych osobností sa častokrát stávajú tŕňom v oku „bežných smrteľníkov“. Ľudia majú potrebu podpichnúť či dokonca obohatiť spŕškou závistlivých komentárov aj jeden z ich najdôležitejších krokov v živote. Samozrejme, že koľko ľudí, toľko chutí. Niet sa teda čomu čudovať, že aj fanúšikovia Adely s Viktorom sa delia na dva tábory. Pár spolu netvorili ani rok, no tento fakt im nezabránil, aby počas predošlého víkendu svoju lásku spečatili.

Neprešiel však ani týždeň od tejto radostnej udalosti a už sa po internete začali šíriť komentáre množstva neprajníkov, závistlivých ľudí, no dokonca aj vtipných vyjadrení. Ponúkame vám jednu z najvtipnejších reakcií, z ktorej pravdepodobne dostanete záchvat smiechu. Čo na to poviete?

Komentár pod článkom Nového času o Adele a Viktorovi

Zdroj: Facebook/Nový čas | Foto: Instagram