Tak takýto scenár čakal zrejme len málokto. Pohreb maestra Karla Gotta (†80) sa uskutoční so štátnymi poctami už tento piatok, no nie je isté, či na poslednú rozlúčku dorazí aj Dominika Gottová (46). Jej nečakané slová sú veľmi smutné.

Po smrti speváckej legendy Karla Gotta sa všetky oči upierajú na nadchádzajúci pohrebný obrad, ktorý sa uskutoční v Prahe už tento piatok. Pred domom speváka na Bertramke sa stále objavujú noví ľudia a na tragédiu už zareagovala aj Dara Rolins, ktorá popri Gottovi rozbiehala kariéru. S maestrom sa prídu na jeho poslednej ceste rozlúčiť kolegovia, priatelia, milovaná rodina, no aj fanúšikovia, pre ktorých spieval až do posledných síl.

Pohreb so štátnymi poctami povolila manželka Ivana, ktorá, samozrejme, nebude na ceremónii chýbať. Otázne však je, či príde poslednýkrát za milovaným otcom aj dcéra Dominika, ktorá sa momentálne zmieta vo veľkých problémoch. Okrem toho, že stále nenastúpila na liečbu zo závislosti na liekoch a alkohole, ktorú otcovi sľúbila, ju trápia aj finančné problémy.

A to až do takej miery, že nevie, či bude mať 175 eur na letenku z Fínska, kde momentálne žije, do Prahy a či sa tak zúčastní pohrebu. „To sa proste stane, riešim to a verím, že sa mi behom víkendu podarí dať financie dohromady a letenku zoženiem,“ uviedla Dominika podľa informácii českého AHA!. Na pohreb ale určite nepríde jej manžel Tim, ktorý by podľa vlastných slov neuniesol tlak verejnosti a uviedol, že nemá rád pohreby.


Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: Facebook/Karel Gott