Diváci môžu momentálne sledovať novú reality šou ,,Láska na chate“ na obrazovkách televízie JOJ. Predstavené boli doposiaľ tri páry, pričom jeden z nich zobral ich vzájomné spoznávanie sa poriadne zhurta. Vášnivým radovánkam sa nebránili ani priamo pred kamerami. Ich romantický pobyt však prekazila nečakaná správa.

V jednej z chát v prostredí Kysúc sa zoznámili 52-ročná Ingrid a Miro z Rožňavy. Aj keď Slovenka túžila po mladom zajačikovi, 55-ročný muž ju absolútne očaril. Stačilo iba pár hodín a došlo na vášnivé bozky i spoločnú sprchu, kde sa udiali prvé vážne intímnosti.

Bez poškvrny neostala ani horúca kaďa, kde dvojica trávila veľa spoločných chvíľ. Žena, ktorá pracuje ako žeriavnička, sa so svojím nápadníkom veľmi rýchlo zblížila, a dokonca už prišlo na rozhovor o spoločnej budúcnosti a možno aj svadbe. Podľa pravidiel reality šou môže každý pár stráviť na chate maximálne štyri dni, no zaľúbenci dostali od produkcie nečakaný list.

Obaja boli upozornení, že ich zoznámenie nabralo veľmi rýchly priebeh a je zrejmé, že iskra medzi nimi už preskočila. ,,Je len na vás, ako to bude pokračovať. Pobaľte si všetky veci a čakajte v obývačke aj s kuframi,“ prečítal Miro. Z obsahu listu nebola nadšená Indrid, ktorá pôsobila priam nahnevane. ,,No dobre. Daj mi ešte za pol vína a idem het. Ja neplačem nad tým, že sa my dvaja rozídeme, ale pokašľala som to ja, že sme si vrzli,“ otvorene povedala rodáčka z Hronca. Ich spoločná budúcnosť je tak plná otáznikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Láska na chate