Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo strany divákov, no od nástupu do funkcie poslanca sa musí potýkať s útokmi iného rázu, a to priamo zo strany sklamaných voličov či neprajníkov. Najnovšie je nútený zaoberať sa ďalším incidentom, ktorý prekvapil aj samotného politika.

Je to iba pár týždňov, čo bola celá reštaurácia Joža Pročka oblepená nálepkami s jeho podobizňou, šibenicou a nápisom ,,vlastizradca“. Páchateľ mal dokonca otravovať zákazníkov a očierňovať bývalého markizáka. Poslanec sa rozhodol situáciu riešiť a podal trestné oznámenie.

Člen strany OĽaNO je však odhodlaný pokračovať vo svojich aktivitách. Po dvoch rokoch pandémie koronavírusu sa rozhodol opäť zorganizovať stretnutie motorkárov, ktoré sa uskutoční 28. mája, pričom vstup je pre každého zdarma. Na poslednej akcii sa malo zúčastniť 1 800 milovníkov dvojkolesových tátošov. Pročko dal dokonca vyrobiť obrovské pútače, aby spropagoval blížiacu sa udalosť.

Pred pár dňami ho čakalo nepríjemné prekvapenie, keďže neznámy páchateľ na pútače nasprejoval nápis: ,,U udavača“. Rodák z Haliče sa však nedal odradiť a verejne pozval všetkých motorkárov, ktorí majú v srdci slobodu, pokoru a porozumenie. Napokon zanechal odkaz aj pre ,,sprejera“, ktorý mu zničil pútače. ,,Tomu, kto ma zaradil do kategórie udavačov, želám ako obyčajne veľa lásky od rodiny a veľa zdravia. Tú lásku asi potrebuje nevyhnutne,“ nechal sa počuť politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Jožo Pročko-stránka  |  Foto: YT/DK, TV Markíza