Je tomu len zopár týždňov, čo televízia Markíza priniesla na obrazovky neopozeranú kontroverznú šou Svadba na prvý pohľad. Kým samotní aktéri relácie pred kamerami skutočnú lásku nenašli, jeden z tvorcov má aktuálne mimoriadny dôvod na radosť. Stane sa totiž dvojnásobným oteckom!

Šou Svadba na prvý pohľad, ktorú televízia Markíza vysielala od januára tohto roka, priniesla na obrazovky nielen lásku, ale aj rozpaky, hnev či slzy. Tri celkom neznáme dvojice sa mali totiž stretnúť vôbec po prvýkrát priamo pred oltárom, kde si mali povedať svoje životné “áno”. Jedným zo štyroch odborníkov, ktorí sa postarali o finálne spojenie dnes už rozídených aktérov, bol i Dávid Hanc.

Sympatický vzťahový poradca je na rozdiel od účastníkov šou už dlhé roky šťastne zamilovaný do svojej manželky Aničky. Ako uviedol na sociálnej sieti Instagram, práve ona mu už onedlho porodí k 1,5-ročnému synčekovi Viktorovi druhé dieťatko. „Spomínaš si, ako som hovoril, že po skončení karantény tu bude buď veľa detí, alebo rozvodov? S mojou krásnou ženou Aničkou sme sa rozhodli, že budeme patriť do tej prvej skupiny a náš Viktor dostane súrodenca! Byť otcom je moja najdôležitejšia životná rola a neskutočne si ju užívam. Môj recept na skvelý život je preto veľmi jednoduchý – vstávaj šťastný a zaspávaj vďačný,“ napísal budúci dvojnásobný otecko. Rodinke srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/davidhanc.sk, tvmarkizaofficial