Austráliou otriasol ohavný čin! 43-ročný Edward Herbert zrejme vstal zlou nohou z postele. Muž polial svoju vlastnú dcérku (3) benzínom a zapálil ju! Vraj bola príliš krásna a nemohol sa na ňu pozerať.

Rodák z Perthu je obvinený z opovrhnutiahodného činu. Dokázal ublížiť vlastnému dieťaťu po tom, čo celý deň popíjal alkohol a fajčil marihuanu. Všetko sa udialo pred očami jeho partnerky, ktorej sa v ten deň vyhrážal s nožom v ruke.

Muž podpálil vlastné dieťa.

Bez mihnutia oka polial dievčatko benzínom a zapálil. Dieťa utrpelo ťažké popáleniny tváre a hornej časti tela, pri ktorých bol nevyhnutný chirurgický zákrok a laserové ošetrenie. Benzín vylial aj na svoju staršiu 7-ročnú dcéru.

Svojej žene mal údajne povedať „vlkolak príde o polnoci“ a dcérke adresoval „zabijem ťa“, predtým, ako vzal benzín a šiel do jej izby. Podľa výpovedí, dorazil krátko po strašnej udalosti rodinný sused Daniel McMillan a našiel páchateľa v kuchyni piť pivo. Herbert mu povedal, že so svojimi deťmi si môže robiť, čo chce a že jeho dcéra je príliš krásna, preto ju podpálil.

Muž podpálil vlastné dieťa.

Momentálne prebieha súdne pojednávanie s týmto mužom, ktorý sa k činu priznal. Taktiež tvrdil, že v čase spáchania činu bol vraj nepríčetný a cíti sa byť nevinný.

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Facebook | Ilustračná foto: depositphotos.com