To je ale šťastie. Muž zo Zvolena si podal tiket za 2,74 eur, potom odišiel do práce betónovať. Tomu, že vyhral ozaj veľkú kopu peňazí v prvých minútach ani neveril. 

Zvolenčan vyhral podaním jedného tiketu 298 405,18 eur čo je v prepočte 9 miliónov korún. Ako píše stávková spoločnosť Niké, pracovníci zostali v šoku, keď zistili, že muž vlastne ani nevedel na čo konkrétne tipuje. “Ja neviem, koľkí hrajú na ihrisku. Ja som kartár, iba občas si niečo natipujem. Vyhral som už u vás 4 tisíc eur na tikete. Podal som tiket a následne som celý deň betónoval na jednej brigáde. Vôbec som neriešil, či tie zápasy vychádzajú alebo nie. Až večer mi kamoši vraveli, že ten tiket vyšiel. Neveril som im. Verili by ste kartárom?,” povedal pre Niké.

Ako sám muž priznal, obrovská výhra prišla v tom najsprávnejšom momente: Teraz som prišiel o robotu, 4 roky pred dôchodkom. Strašné peniaze sú to. Keď si to prepočítam, tak 9 miliónov korún. Vždy som sníval o Mercedese. Teraz si ten sen splním,” dodal šťastný Slovák.

Zdroj: nike.sk | Foto: pixabay.com