Surovosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Dobili 19-ročného chlapca len preto, že slúži ako vojak. 

[sociallocker]Mladý muž bol dobitý pre svoju cnosť a odvahu. 19-ročný Austin Freni sa rozhodol slúžiť svojej vlasti a chrániť ju. Vianoce mal pôvodne stráviť na základni v Georgii, kde práve slúžil. Pod stromček však dostal milé prekvapenie od neznámej ženy, ktorá sa rozhodla pre kúpu letenky, aby tak mohol Austin stráviť Vianoce so svojou mamou v New Jersey.

Vianoce, ktoré mali byť pokojné a plné šťastia sa v jednej chvíli zmenili na tú najhoršiu nočnú moru. Vianočný festival sa stal osudným momentom vo chvíli, keď si niekoľko mužov všimlo Austinovu vojenskú bundu. To sa im nepozdávalo a tak sa rozhodli chlapca napadnúť aj napriek tomu, že mu spoločnosť robila jeho mama a priateľka. Všetko sa začalo nadávkami, situácia sa vyhrotila, keď jeden z mužov do Austina strkol. V tej chvíli sa pridali aj ostatní a začali ho mlátiť. Bolo ich v prevahe pätnásť na jedného. Najviac je dobitá tvár mladého muža, ústa, brada a zuby.

Mladý vojak skončil v nemocnici Jefferson University Hospital, kde ho čaká dlhé zotavovanie.

V rozhovore pre Fox 29 matka chlapca opisuje, ako sa to všetko stalo a čo pri tom cítila. So slzami v očiach dodáva aký hrozný moment to pre ňu bol.

Zdroj: Fox29 | Foto: pixabay.com
[/sociallocker]