Pred pár dňami došlo k obrovskému nešťastiu. Len 14-ročná školáčka sa vracala z obchodu, keď ju napadol medveď, ktorý sa zrejme kŕmil odpadkami pri kontajneroch. Pred smrťou ju zohavil tak, že jej tvár nedokázal spoznať ani vlastný otec.

K obrovskému nešťastiu došlo pred pár dňami v ruskej dedinke Yodva. Len 14-ročná školáčka Sonya Chernigova sa vracala z miestneho obchodu, kde bola kúpiť džús a čokoládu, no domov už nedorazila. Vystrašený otec sa ju večer vybral hľadať, napokon našli roztrhané kúsky dievčaťa chlapci, ktorí pomáhali pri pátraní. Sonyu roztrhal medveď, ktorý sa tam pravdepodobne kŕmil odpadkami a dievčina ho vyrušila.

Medveď školáčke dotrhal krk, tvár aj hlavu s vlasmi tak, že ju najskôr nespoznal ani vlastný otec: “Nechcel som uveriť, že pred mojimi očami ležala moja vlastná dcéra. Jej tvár bola taká znetvorená, že bolo nemožné spoznať ju. Bola mi však povedomá jej bunda. Všetko bolo jasné, keď som zavolal na jej mobil a zvonenie sa ozvalo z vrecka nájdeného tela,” dodal zničený muž podľa ruského portálu Komi.

Aj keď si miestni spočiatku mysleli, že za tragédiou stáli vlci, skúsení poľovníci odhalili stopy medveďa a obyvatelia sú po incidente poriadne vystrašení. Zúfalý otec chystal pre svoju dcérku blížiacu sa oslavu 15. narodenín, tej sa však už nedožila: “Plánovali sme spoločne ten deň s celou rodinou. Nevedel som sa rozhodnúť, aký darček jej podarovať. Teraz ju musím pochovať,” dodáva zarmútene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: komi.aif.ru │ Foto: Twitter, YouTube/ENJOY PLEASE