K obrovskému nešťastiu došlo pred týždňom v jednom z bytov v Sklabinej. Požiar zachvátil byt 55-ročnej Oľgy, ktorá tu vychovávala svoje štyri deti. Teraz prišli o všetko, dokonca aj o milovaného psíka a šteniatka.

Uplynulý piatok došlo k rozsiahlemu požiaru v dvojizbovom byte v Sklabinej (okres Veľký Krtíš). 55-ročná Oľga tu vychovávala svoje štyri deti, no v daný deň išla na návštevu ku kmotre, kým 12-ročný Miško a 14-ročné dvojičky Julko a Damián sa hrali vonku. 15-ročný Števko mal podľa informácií Nového Času oddychovať doma, keď sa v byte vznietil oheň.

Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar vypukol v byte na vrchnom poschodí dvojposchodového bytového domu, pričom plamene sa rozšírili aj na strešnú konštrukciu bytovky,” uviedla hovorkyňa Katarína Križanová so slovami, že sa nikto nezranil. Zachrániť sa však nepodarilo psíka, šteniatka a ani nič zo školských potrieb chlapcov.

Zúfalá Oľga teraz netuší, čo si s deťmi počne a nevie, či sa do bytu s poškodenou strechou bude môcť ešte vrátiť. Dočasne pomohla rodinke starostka, ktorá ich na dva týždne ubytovala v ubytovni. Zúfalá matka sa ale obáva, či neskončia na ulici.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru, Unsplash