V pondelok podvečer musela polícia zasahovať na jazere Bagrovka v Ivanke pri Dunaji. Mladý muž (†26) sa rozhodol zaplávať si, no jazero sa mu stalo osudným a už sa nevynoril.

Polícia musela v pondelok podvečer riešiť nepríjemný prípad v Ivanke pri Dunaji. K tunajšiemu jazeru Bagrovka si prišiel oddýchnuť zaľúbený pár. Mladý muž sa rozhodol, že si v jazere zapláva, no keď sa po čase nevynáral, jeho priateľka (40) začala panikáriť.

Po chvíli skočila rozrušená do vody za svojím priateľom, no v tej chvíli už prichádzali záchranári. Policajti museli podľa hovorkyne polície vyťahovať z vody brániacu sa ženu, poskytnúť jej prvú pomoc a následne ju previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Mladého muža sa už lekárom, bohužiaľ, zachrániť nepodarilo a viac informácii o príčine utopenia prinesie až pitva: „Ohliadajúci lekár skonštatoval u 26-ročného muža z Ružomberka smrť a na zistenie presnej príčiny odporučil vykonať pitvu.“ Podľa informácii portálu Topky išlo o pár, ktorý mal žiť na okraji spoločnosti.

Zdroj: topky.sk │ Foto: depositphotos.com