Mladý bývalý futbalista David mal pred sebou celý život, no pred pár dňami došlo uňho doma k veľkej tragédií. Zrejme po otrave splodinami utrpel poškodenie zdravia, ktorému na mieste podľahol.

Bývalý hráč českého klubu FC Viktoria Plzeň David Přibyl († 21) pôsobil ako futbalista v rokoch 2014 až 2016. Celý život mal ešte len pred sebou, no jediná minúta všetko zmenila. Mladý muž podľa informácií Benešovského deníka zomrel.

K tragédií malo dôjsť v byte, pričom sa pracuje s dvomi rôznymi scenármi. Vyšetrovatelia uvažujú, že David sa buď nešťastne pošmykol pri sprchovaní v kúpeľni, alebo ešte pravdepodobnejšie sa otrávil splodinami z ohrievača.

Na miesto dorazila policajná hliadka a kriminalisti, pričom čakajú na výsledky nariadenej pitvy. Cudzie zavinenie však bolo okamžite vylúčené. Smutné slová napísal na sociálnej sieti aj samotný klub: „Dnes nás zastihla smutná správa o smrti brankára Davida Přibyla, ktorý v minulých rokoch pôsobil v našej mládeži. Odpočívaj v pokoji, David.“ Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: benesovsky.denik.cz │ Foto: Facebook/FC Viktoria Plzeň