Speváčka Zuzana Smatanová (35) prežila jedny z najhorších Vianoc v živote. Dôvod je pritom naozaj veľmi smutný. Pesničkárka totiž prišla o dôležitého člena rodiny, ktorý počas sviatkov náhle zomrel.

Zuzana Smatanová patrí na slovenskej hudobnej scéne k známym pojmom. Speváčka si chcela rovnako ako všetci užiť krásne sviatky v kruhu rodiny, no zasiahla ju mimoriadne smutná novina.

Pesničkárka, ktorá po vydaní albumu prezradila nečakané slová o deťoch, má dôvod na plač a slzy. Do psieho nebíčka totiž odišiel jej milovaný a verný kamarát Guru: „Puklo mi srdce a rozletelo sa na tisíc kúskov… bol si ten najlepší pes na svete. Boli to druhé najsmutnejšie Vianoce za posledných 10 rokov a stále nemôžem uveriť tomu, že ťa už nepohladkám, že mi nezoberieš ponožku, že sa s tebou nebudem naťahovať o plyšáka alebo metlu, že už spolu nepôjdeme na prechádzku, že ma nebudeš čakať pri bráne a že mi neolížeš od radosti tvár, ako si to vedel len ty…,“ vyliala si srdce Zuzka.

Svojmu štvornohému chlpáčovi poslala ešte posledné dojemné slová: „Budeš mi chýbať každý deň, odišiel si tak náhle a príliš skoro. Môj pes, môj vodca, môj Guru… ďakujem ti za tvoju bezpodmienečnú lásku a radosť, mal si z oboch na rozdávanie… spi sladko, láska moja,“ dodala na záver zronená speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzanasmatanova, Televízia Markíza