V Skalici došlo na jednej z ulíc k veľkému nešťastiu. V pondelok ráno po deviatej hodine ohlásili na linke 112 pád malého dieťatka. Len 14-mesačné bábätko bolo následne prevezené do bratislavskej nemocnice.

Na jednej z ulíc v meste Skalica došlo hneď začiatkom týždňa k veľkému nešťastiu. V pondelok ráno po deviatej hodine sa malo na linke 112 ozvať hlásenie o zranení malého chlapčeka. Len 14-mesačné bábätko malo podľa informácií TV Joj spadnúť a skončiť v pivničných priestoroch rodinného domu.

Policajná hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová potvrdila, že sa týmto prípadom polícia zaoberá: “V tejto chvíli môžem potvrdiť, že polícia dokumentuje udalosť, pri ktorej malo dôjsť k pádu dieťaťa v rodinnom dome v Skalici,” uviedla. Malé dieťatko však bolo po páde v takom stave, že muselo byť prevezené leteckým transportom do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

Hovorkyňa nám na záver potvrdila aj to, že v prípade sa už začalo trestné stíhanie: “V súvislosti so zranením 14-mesačného dieťaťa v Skalici polícia začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. K zraneniu dieťaťa došlo podľa doterajších zistení pravdepodobne tak, že prepadlo cez zábradlie balkóna do pivnice. Okolnosti, za akých došlo k jeho pádu a presne odkiaľ, polícia vyšetruje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk, KR PZ Trnava │ Foto: YouTube/ProPark Parking Solutions