Známa slovenská kráska sa stala obeťou nešťastného pádu počas obľúbenej športovej aktivity. Blondínka sa udierala o skaly celých 15 metrov, kým jej jedinou myšlienkou bolo, aby to celé prežila.

Známa slovenská kráska a playmate Eva Cifrová (36) sa okrem modelingu venuje vo voľnom čase aj adrenalínovému športu. Paraglajdingu prepadla spolu so svojou mamou, s ktorou sa vybrala za nevšedným zážitkom aj pred pár hodinami. To však ešte netušila, že sa jej záľuba premení na nočnú moru a strach o holý život.

Ako sa zdôverila fanúšikom na sociálnej sieti, dráma nastala už krátko po vzlete: „Na týchto fotkách som sa ešte usmievala, pretože som netušila, že o pár minút budem padať niekoľko metrov na skalách. S inštruktorom sme ani nestihli vzlietnuť, zrazu nás strhlo na skaly. Keď sme padali po tých strmých skalách dole, moje jediné myšlienky boli, nech to prežijeme, nech sa už zachytíme a prestaneme sa kotúľať, nech sa nedolámem a nech to nevidí moja mamina. Asi po 15 metroch sa nám podarilo zostať stáť a ja som sa bála, aby sme pri akomkoľvek pohybe nezačali padať ešte nižšie,“ priblížila hororové minúty s tým, že napokon ich zachránili ľudia, ktorí im okamžite pribehli na pomoc.

Eva mala napokon obrovské šťastie a vyviazla len s odreninami, modrinami a roztrhaným oblečením. Po desivom zážitku sa ale rozhodla so svojou vášňou nadobro seknúť. „S maminou, ktorá so mnou chodila lietať, sme sa zhodli, že to boli naše posledné lety,“ dodala na záver. Toto nešťastie tak dopadlo dobre a kráska sa bude naďalej venovať svojmu priateľovi a práci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Cifrová krátko pred nešťastím
S mamou po hroznom zážitku s paraglajdingom sekli

Zdroj │ Foto: Facebook/Eva Cifrová – official