Ešte nedávno svet obletela správa o tehotenstve Jennifer. Dokonca im vraj už vyzváňali svadobné zvony. A teraz prišiel šok. 

[sociallocker]V  týchto dňoch sa dostala na povrch správa o rozchode Jennifer Lopez a jej priateľa Caspera Smarta. Po piatich rokoch vzťahu prišiel namiesto svadby koniec. Zdroj pre magazín People potvrdil, že sa to stalo už pred niekoľkými týždňami. “Nebolo to nič dramatické, proste v ich vzťahu nastal prirodzený koniec. Rozišli sa v dobrom.” Žiadny z hovorcov prominentného páru sa k tomu však nevyjadroval. Naposledy ich spolu videli v Los Angels na oslave narodenín Jennifer, kde nič nenaznačovalo, že by mal prísť koniec.

47-ročná speváčka a herečka Jennifer sa spoznala s 29-ročným Casperom v roku 2011. Odvtedy tvorili pár. Caspera si dokonca obľúbili aj deti, ktoré má Jennifer z predchádzajúceho vzťahu s Marcom Anthonym. Krátke problémy v roku 2014 prekonali.

Jenni s Casperom

Zdá sa, že Jennifer nemá veľmi šťastie na vzťahy. Vydatá už bola trikrát, pričom sa vyjadrila, že rozvod s Marcom Anthonym bol pre ňu najväčším sklamaním života: “Bolo to zdrvujúce. Obaja s Marcom sme si mysleli, že budeme spolu možno 40 rokov, až do smrti.” V tom vzťahu však stratila samú seba. Vložila toho vzťahu všetko, až zabudla na to kým je. Nechcela, aby jej zlyhal ďalší vzťah. A teraz je opäť sama.

Predchádzajúce správy o tehotenstve vraj nakoniec niekoľko rázy poprel jej manažér. Tak sa nechajme prekvapiť, ako bude tento príbeh pokračovať.

Zdroj: people.com, mirror.co.uk | Foto:  Facebook
[/sociallocker]