K čomu je to dobré? Toto sa teraz pýta obrovské množstvo ľudí. No ten, kto by na túto otázku mal odpovedať, ten už neodpovie. Reč je o 25-ročnom Viliamovi z obce Košeca (okres Ilava). Ten sa kvôli rozchodu rozhodol svoj život ukončiť obzvlášť nepríjemným spôsobom.

[sociallocker]Viliam sa rozhodol svoj život ukončiť vo svojom aute. No nenarazil v ňom v plnej rýchlosti do stromu ani s ním nevletel pod kolesá nákladného auta či pod vlak. Vo svojom aute šiel po priehrade kanálu, na ktorom sú postavené popri Váhu elektrárne. Až v jednom okamihu strhol prudko volant smerom k vode, v ktorej sa teda utopil. A smrť utopením patrí, ako je všeobecne známe, medzi tie nepríjemnejšie druhy smrtí.

Zachrániť sa ho chcel pokúsiť miestny rybár, no mladý muž zakričal len:”Ja sa chcem zabiť, chcem sa utopiť,” povedal rybár Ivan, ktorý bol zrejme jediným svedkom udalosti.

Potápači našli auto asi 100 metrov od miesta, kde ho Viliam strhol, jeho našli o ďalších 600 metrov ďalej. “Príčinou bol rozchod z priateľkou,” uviedla jedna z jeho príbuzných.

Zdroj: noviny.sk, Foto: depositphotos.com[/sociallocker]