Heidi Klum je známa pre svoju každoročnú účasť na prestížnej halloweenskej párty a jej kostým je zakaždým najzaujímavejší a najprepracovanejší zo všetkých. Prirodzene, nemohli sme sa dočkať, čo si teda pripraví tento rok.

[sociallocker]Modelka stihla čosi vopred naznačiť na Instagrame, čiže sme vedeli, že kostým bude obsahovať trblietavý trikot a šesť párov vysokých čižiem. Všetko začalo dávať zmysel v pondelňajšiu noc, kedy Heidi verejnosti predstavila svoju tohtoročnú masku: ona sama, naklonovaná 5-krát. Áno, presne tak, Heidi si najala päť modeliek, ktoré boli zmenené tak, aby vyzerali presne ako ona. Trochu šialené, nie?

Niektorých ľudí kostým poriadne sklamal – nepáčilo sa im totiž, že sa Heidi tento rok neprezliekla a išla „jednoducho“ iba sama za seba. Pravdou je, že ju nie veľmi ťažké rozoznať od ostatných modeliek, ale aj napriek tomu treba uznať, že vytvorila veľmi pôsobivý a navyše unikátny kostým. Heidi zverejnila z procesu premeny dievčat niekoľko fotiek na Instagrame, na ktorých je vidieť každý jeden detail prípravy. Keď si pozriete fotografie modeliek predtým, ako boli naklonované – všetky sú totiž označené nad jej príspevkom – môžete reálne vidieť, ako veľmi ich tým maskérov zmenil.

Na záver treba povedať, že Heidi si zaslúži náš obdiv. Ľudia chceli vidieť supermodelku ako sa zmení na niekoho iného, ale neočakávali, že ona zariadi, aby sa skupinka dievčat premenila na Heidi Klum. Jej sa podarilo dosiahnuť čosi mimoriadne a o tom predsa celý Halloween je!

Zdroj: glamour.uk | Foto: Instagram
[/sociallocker]