Moderátorka Erika Barkolová (41) sa stala tvárou jojkárskeho magazínu Topstar, pričom pravidelne spovedá slovenské a české celebrity. Na svoj vek vyzerá doslova fantasticky, no málokto vie, že príťažlivé gény zdedila po milovanej mame, ktorá vypracovanou postavou zatieni aj omnoho mladšie ročníky.

Erika priznala, že má časté výkyvy váhy, no pri jednom z vážení jej ostali iba oči pre plač. Ručička jej totiž ukazovala 71 kg, a tak sa rozhodla s kilami navyše poriadne zatočiť a podarilo sa jej schudnúť viac ako 10 kilogramov. Pri redukcií váhy jej pomáhala aj mama Ella, ktorej šport vôbec nie je cudzí.

Dáma v preddôchodkovom veku sa totiž môže pýšiť ,,pekáčom buchiet“. Málokto by veril, že mama úspešnej moderátorky má 62 rokov! Barkolová to potvrdila aj najnovším záberom, kde sa obe ukázali v obtiahnutých plavkách s havajskými ozdobami okolo krku.

Nedávno sa zase rozhodli ísť okúpať, pričom obe svorne tvrdia, že otužovaním si zvyšujú imunitu. Okoloidúcim tak určite padla sánka, keď dámy ukázali svoje vypracované bruchá. Erika totiž vôbec nevyzerá na matku dvoch dospelých dievčat a Ellu by iba málokto oslovil babička.

Eriku Barkolovú s mamou v plavkách nájdete —TU— a —TU—!

Zdroj: Instagram/barkolova_erika  |  Foto: Instagram/barkolova_erika