Dominika Mirgová momentálne cestuje po Slovensku a fanúšikovia ju môžu vídať na svojom vlastnom turné. Na jednom z koncertov sa stalo niečo nečakané. 

Speváčka v týchto dňoch koncertuje na svojom turné pod názvom “Armáda Tour”. Jej fanúšikovská armáda ju mohla vidieť v Trenčíne, v Banskej Bystrici, v Humennom či Poprade. Posledný koncert ju čaká v Nitre 5. novembra. Ten sa prekvapivo celý vypredal a organizátori museli zaradiť ďalšie lístky.

[sociallocker]Na pondelkovom koncerte v Humennom sa stalo niečo, čo nečakal nikto. Fanúšikom aj samotnej Dominike sa naskytol pohľad ako z romantického filmu. Dvaja fanúšikovia sa priamo na pódiu zasnúbili. Mladý muž si pokľakol aj s kyticou kvetov a jeho milovaná mu odpovedala áno. “Som nesmierne šťastná, že som mohla byť súčasťou tak krásneho okamihu. Kubo a Radka, želám vám všetko dobré a hlavne sa ľúbte do konca života,” hovorí dojatá Mirgová, ktorá o všetkom vedela a s plánom Jakuba súhlasila.

Jakub si pokľakol rovno na pódiu

Budúca mladomanželka Radka je jej veľmi vďačná. Poďakovala jej aj za to, že neváhala a Jakubovi povedala, že ide do toho. “Som šťastná, že som si mohla aj naživo potvrdiť to, že si úžasná žena. A si človek ako každý iný, nie nejaká nafúkaná celebrita,” hovorí Radka na margo Mirgovej.

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]