Televíznych nadšencov čaká milé prekvapenie. Obľúbené stanice totiž pripravujú veľkolepý návrat až troch ostro sledovaných relácií. Potešia sa tak nielen fanúšikovia zoznamovacích šou, ale i kulinárski pôžitkári či nadšenci skutočných príbehov.

Na našich obrazovkách sa vystriedali desiatky zaujímavých konceptov. Medzi najsledovanejšie zoznamovacie relácie rozhodne patrí i Nevesta pre milionára, tá v roku 2006 trhala rekordy sledovanosti, za čo vďačí i sympatickému Honzíkovi Novotnému a jeho legendárnej vete: „Příjmeš moji růži?“

Po 16-ročnej odmlke sa televízia Markíza rozhodla oprášiť milostnú šou a už budúci rok budú môcť diváci sledovať vzplanutie nových citov a vášní z pohodlia svojej obývačky.

O pokračovanie sa hlási aj ďalší obľúbený projekt- tentokrát zameraný najmä na gastronómiu. Šou Áno, šéfe! pozná verejnosť zo stanice JOJ, avšak tentokrát zaujímavý koncept prebrala konkurenčná stanica a jeho nové epizódy budeme môcť podľa informácií magazínu Mediaboom.sk sledovať takisto z markizáckej dielne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Do tretice sa pridala dojímavá relácia V siedmom nebi s Vilom Rozborilom. „Priatelia, dobrá správa: V nedeľu 20. novembra o 20.35 na Jojke sa opäť uvidíme V SIEDMOM NEBI. Pozeráme si už v strižni tie príbehy, ktoré máme hotové, a naozaj sa je na čo tešiť,“ ohlásil samotný moderátor na sociálnej sieti. Tak čo, našli ste si medzi „starými nováčikmi“ svojho obľúbenca i vy?

Zdroj: Mediaboom.sk, Facebook | Foto: Facebook, csfd.sk, markiza.sk, joj.sk