Voľby na post prezidenta Slovenskej republiky sa ešte poriadne ani neskončili a už sa objavujú kandidáti na tie nasledujúce v roku 2024. Neuveríte, ktorý známy Slovák sa chystá kandidovať!

 

Volebné výsledky sú ešte horúce a Zuzana Čaputová si ako nová prezidentka ani nestihla sadnúť do svojho nového kresla a už sa objavujú čerství kandidáti na post hlavy štátu pre rok 2024. Svoju kandidatúru ohlásil už pred časom kontroverzný Martin Jakubec, ktorý sa najnovšie vydal aj na kariérnu dráhu módneho policajta, kde si podáva známe tváre šoubizu. Spevák má v pláne nasledujúce voľby vyhrať a netají sa tým, že s novou prezidentkou nie je spokojný.

Rovnako šokujúca je však aj najnovšie ohlásená kandidatúra bývalého manžela Nory Mojesovej Braňa. Spevák si prešiel alkoholovou závislosťou, ktorá ho ničila celé roky, no v poslednom období sa karta obrátila a Braňo má svoje liečebné centrum, kde sa snaží pomáhať iným alkoholikom. Okrem toho ale vyzradil, že má ambíciu namieriť si to do vrcholovej politiky:

Ja sa stávam prvým kandidátom na prezidenta o päť rokov. To je v roku 2024. Áno, chcem sa uchádzať o vašu priazeň a podporu. Moja kampaň trvá už 15 rokov. Sľubujem vám, že budem vaším prezidentom tak, ako sa patrí. Užívajte krásne dni, ja si idem pripravovať volebný program,” zahlásil v najnovšom YouTube videu. Zdá sa, že mená prvých dvoch kandidátov sú už teda známe.

Braňo Mojsej sa vyhlásil za prvého kandidáta na prezidenta 2024
Rovnakými ambíciami sa netají ani Martin Jakubec

Zdroj: YouTube │ Foto: YouTube, Instagram