32-ročná speváčka a skladateľka si získala mimoriadnu priazeň publika svetovými hitmi Hello, Skyfall či Rolling In The Deep. Adele je však po rokoch na výslní už celkom inou ženou a potom, čo dramaticky schudla, ju nespoznávajú ani najskalnejší fanúšikovia!

Hviezdna kariéra Adele sa začala ešte v období, kedy bola bacuľatá rodáčka z Londýna len bezstarostnou tínedžerkou. Odvtedy však pretieklo už veľa vody a speváčka zmenila svoj život od základov. Po rozvode so Simonom Koneckim, s ktorým má syna Angela, sa z kyprej brunetky premenila na celkom novú ženu a zbavila sa približne 45 kilogramov svojej počiatočnej váhy.

Aj keď speváčka už dlhodobo nekoncertuje a na sociálne siete pridáva príspevky len sporadicky, v uplynulých dňoch vystúpila v populárnej americkej šou Saturday Night Live. Program stanice NBC každý týždeň moderuje iná celebrita, ktorá šou začína monológom a následne vystupuje v rôznych vtipných scénkach s hercami. „Pre všetky cestovné obmedzenia som si mohla priniesť len polovičku zo seba,“ upozornila v úvode s vtipným podtónom hviezda, ktorá tým poukazovala na výrazný úbytok svojej váhy. A musíte uznať, že v čiernych obtiahnutých šatách vyzerala fantasticky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=LlWs87C2B7Q
https://www.youtube.com/watch?v=VLIWF9bBY40

Zdroj: YouTube