Veronika a Daniela Nízlové, ktoré započali svoju spevácku kariéru už pred viac ako 20. rokmi, vyrastali doslova pred očami celého Slovenska. Z útlych dievčatiek s jamkami v lícach, ktoré vo svojich skladbách hľadali dokonalého chlapca, sa stali krásne ženy, ktoré svojou vizážou doslova vyrážajú dych.

Daniela a Veronika Nízlové sú neoddeliteľnou súčasťou slovenského šoubiznisu už neuveriteľných 20 rokov. Dievčatá, ktoré sa do povedomia verejnosti dostali už ako 10-ročné prostredníctvom detskej relácie ,,Hviezdička”, doslova vyrástli pred zrakmi fanúšikov. Z roztomilých detí, ktoré sa kedysi vo svojich textoch pýtali, ,,aký bude, aký” ich budúci frajer, sa speváčky zmenili na hriešne dračice, ktoré jednoznačne patria k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu.

Najznámejšie slovenské dvojičky majú za sebou množstvo koncertov a spoluprác, pričom rovnako sa im darí aj v súkromí. Kým Veronika Krupa Nízlová je šťastne vydatá za manžela Tomáša už takmer štyri roky, Daniela je momentálne čerstvo zamilovaná do futbalistu Stanislava Lobotku. Aj keď by ste to zrejme nepovedali, krásne sestry práve dnes oslavujú kristove roky, ktoré im však náramne pristanú. Baby totiž zrejú doslova ako dobré víno a aj po rokoch na výslní šoubiznisu si môžu spokojne povedať, že patria k tomu najpríťažlivejšiemu, čo doma máme. Dievčence, všetko najlepšie!

Aj takto sa menili Twiinsky