Šoubiz Neuveriteľná premena exfarmárky: Na fotke z minulosti by ste ju nespoznali!

Neuveriteľná premena exfarmárky: Na fotke z minulosti by ste ju nespoznali!

Reality šou Farma rozdeľuje Slovákov na tých, ktorí ju milujú a tých, ktorí o nej nemôžu ani počuť. Napriek všetkému sa však zaraďuje k najúspešnejším projektom televízie Markíza, pričom už onedlho vypukne jej neuveriteľná jedenásta séria.

Statkárska šou o súťažiacich, ktorí sú dlhé týždne zatvorení na opustenej farme, kde bojujú s nepriaznivými podmienkami o lákavú finančnú výhru, sa onedlho dočká svojej jedenástej série. Doposiaľ sa v relácii objavili už desiatky súťažiacich, pričom snáď najznámejšou tvárou 9. ročníka sa stala blondínka Eva Zelníková.

Po 24-ročnej kráske z Kysuckého Nového Mesta túžili nielen počas pôsobenia v šou muži z celého Slovenska, kedy ich nezaujala len ukážkovou tvárou, ale aj postavou. Tou sa však zrejme pýšila už v rannom teenagerskom veku, kedy by ste ju však na snímke rozhodne nespoznali. Namiesto dlhých plavých vlasov bola výraznou brunetkou s nadupaným výstrihom a ostrým obočím, ktoré je dnes minulosťou. Uznajte, povedali by ste, že práve na tejto fotografii má Eva iba 14 rokov?

Eva Zelníková kedysi

Eva Zelníková dnes

Foto: Instagram/Evazelníková

Exit mobile version