Slovenská herečka sa objavuje na televíznej obrazovke dlhé roky, pričom v poslednom období sa stala tvárou televízie JOJ. Málokto ale vie, že umelkyňa si prešla náročným obdobím, ktoré jej však prinieslo poriadny úbytok na váhe. Strata kilogramov ju nakoniec inšpirovala a rozhodla sa pokračovať v zmene životného štýlu.

Alexandru Palatínusovú môžu diváci poznať zo seriálu Policajti v akcií či Búrlivé víno, no pravidelne sa objavuje aj v iných seriáloch ako epizódna postava. Herečka sa priznala, že v minulosti vážila viac ako 100 kilogramov a rozhodne nemala ideálnu postavu. Všetko sa však zmenilo, keď sa rozišla s priateľom. Smútok a nechuť do jedla sa postarali o zhodenie prvých kilogramov, ktoré išli dole bez námahy.

Strata váhy však herečku inšpirovala a rozhodla sa pre vysokoproteínovú diétu. Vďaka zmene stravy a pravidelnému cvičeniu sa sympatickej blondínke podarilo schudnúť úžasných 46 kilogramov. Dnes je v šťastnom vzťahu a spoločne s priateľom sa teší z dcérky Nataši.

Alexandra však na sebe stále poctivo pracuje a rada by svoju schudnutú postavu ešte spevnila. Chcela by však motivovať aj ostatných ľudí, ktorým chýba odhodlanie. ,,Každý človek dokáže schudnúť, ak nemá nejaké vážne zdravotné problémy. Dá sa s tým niečo robiť. Myslím si, že každá diéta funguje, len človek musí nájsť tú, ktorá mu vyhovuje. Človek musí menej prijímať a viac vydávať, ináč tie kilá nepôjdu dole,“ povedala pre joj.prezenu.sk.

Zdroj: joj.prezenu.sk  |  Foto: Instagram/alexandrapalatinusova, Facebook/Zuzana Čobejová, Instagram/cobejova, Facebook/Televízia JOJ, Facebook/Alexandra Palatínusová,