Ondrej Kandráč, momentálne jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov, sa môže pochváliť skutočne nádhernou manželkou Erikou. Dvojica je zosobášená krásnych 11 rokov, pričom láska z nich sála doslova na každom kroku.

Je tomu len zopár dní, čo Kandráčovci predstavili novú hokejovú hymnu, ktorá si získala medzi Slovákmi mimoriadnu priazeň. Ako sa však zdá, sympatickému lídrovi obľúbenej kapely sa nedarí len v profesijnom, ale aj súkromnom živote. Po jeho boku totiž stojí už viac ako desaťročie krásna manželka Erika, s ktorou má hudobník a moderátor relácie Všetko, čo mám rád dve deti, Ondreja a Emmu.

Ako sa muzikant pochválil, práve včera Kandráčovci oslávili 11 rokov odo dňa, kedy si povedali svoje životné „áno“. Zrejme práve pri tejto príležitosti sa vydali na romantickú cestu do Španielska, kde priamo v Barcelone obdivujú jedinečnú architektúru a krásy tohto výnimočného a impozantného mesta. „Presne pred 11-timi rokmi… Erika omladla, ja som sa nezmenil, teda aspoň dúfam,“ napísal Ondrej k svadobnej fotke. A, veru, že sa zmenil, ako je totiž už na prvý pohľad vidieť, obaja manželia „starnú“ do krásy!

Zdroj: Instagram/Kandrac.Ondrej