Východniarka Radka Kaletová, ktorá momentálne žije v Nových Zámkoch, sa do povedomia Slovákov dostala ešte ako čerstvá dvadsiatnička. V šou Môj najmilší hit na RTVS patrila k favoritom súťaže, pričom neskôr skúsila šťastie aj v markizáckej Superstar, kde však viac ako kvalitu hlasu riešili jej vizáž.

31-ročná Radka, ktorá ako prvá odštartovala novú reláciu Reštart z produkcie TV JOJ, je duchom mladá a usmiata mamina dvoch detí. Potom, ako sa rozhodla absolútne zmeniť svoj život, vyhľadala odborníkov, ktorí jej v ceste za novým JA neváhali podať pomocnú ruku a naviesť na diametrálne odlišné myslenie, cvičenie, ale aj stravovacie návyky, na aké bola doposiaľ zvyknutá.

Brunetka, ktorá v počiatku svojej premeny vážila viac ako 140 kilogramov, mala odhadovaný biologický vek organizmu ako 62-ročná žena. Aj keď sa spočiatku novej ceste a pokynom odborníkov bránila a proces chutnutia zobrala do vlastných rúk, rýchlo pochopila, že počúvnuť dobre mienené rady sa skutočne oplatí.

Radka si napokon uvedomila svoje chyby a po pár týždňoch sa u nej začali ukazovať prvé zmeny. Ako mamička Mateja a Anny priznala, za to, čo robí, potrebuje počuť pochvalu a práve vtedy sa dokáže nakopnúť a ísť ďalej. Po mesiacoch driny sa obézna žena zmenila na nového človeka, pričom v závere epizódy omladla o 19 rokov.

Radka však vo svojej premene pokračuje aj naďalej a ako sama uviedla, doposiaľ schudla krásnych 55 kilogramov. Snom nádejnej speváčky je momentálne dostať sa na hranicu 80 kilogramov, čo sa pri jej odhodlaní môže splniť už onedlho!

Radka kedysi vs dnes

Zdroj: TV JOJ, Facebook