Je tomu práve rok, čo televízia JOJ spustila vysielanie úspešnej relácie Reštart, v ktorej sa vybraní účinkujúci snažili zhodiť pod dohľadom odborníkov kilá navyše. Celú šou pritom odštartoval príbeh 32-ročnej Radky Kaletovej z Nových Zámkov, pričom tá zo svojho boja nepoľavila ani po vypnutí kamier!

Začiatkom roka 2019 zaradila televízia JOJ do svojej programovej štruktúry celkom novú reláciu Reštart, v ktorej sa okrem iných objavila aj sympatická Radka. Niekdajšia bacuľka so zlatom v hrdle mala v úvode šou neuveriteľných 140 kilogramov, pričom odhadovaný biologický vek jej organizmu odhadli špecialisti na 62 rokov! Práve táto alarmujúca skutočnosť prinútila mamičku Mateja a Anky, aby sa nad sebou zamyslela a doslova zmenila svoj život.

Po vlastnom “reštarte” sa jej podarilo v rámci šou schudnúť viac ako 40 kilogramov, avšak z nového životného štýlu nepoľavila ani po ukončení relácie. Práve naopak, spolu s manželom, ktorý ju v premene maximálne podporuje, pravidelne navštevujú posilňovňu i rôzne športové súťaže, kde zaznamenávajú úspech za úspechom.

Ako uviedla niekdajšia milovníčka mastných jedál či rezňov, život sa jej v posledných mesiacoch obrátil o 180 stupňov. “V tomto mojom tele si už môžem dovoliť zhrešiť, ale dôležité je si povedať DOSŤ a pokračovať vo svojej ceste,” pokračuje bojovníčka, ktorej so stravou výrazne pomohol Viktor Bielik.

Premena, ktorá vyráža dych!

Teraz sa však temperamentná východniarka, momentálne žijúca v Nových Zámkoch, zaprela a po mimoriadnom úbytku telesnej váhy sa odhodlala pre plastickú operáciu. “Dnes ráno mi váha ukázala 79 kilogramov, veľmi sa teším, ale ešte stále nie som spokojná. Myslela som si, že keď dosiahnem cieľ 80 kíl, bude to maximum, ale ja chcem teraz stále viac a viac,” povedala nám odhodlane Radka.

Pred mesiacom sa jej splnil ďalší životný sen a pod rukami prednostu plastickej kliniky Jozefa Ulianka absolvovala operáciu. Vďaka prísnemu režimu a odhodlaniu mohla podstúpiť odstránenie prebytočnej kože z brucha a stehien, pričom dnes je z nej absolútne nová žena. “Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. doktorovi, má zlaté ruky a je taktiež neskutočný profesionál, no rovnako som vďačná aj celému personálu,” spomína na prístup nemocnice “nová” Radka.

Ako športovkyňa, ktorá začala od nuly, dodáva, dnes sa už nemôže dočkať dňa, kedy sa jej zahoja všetky jazvy a bude môcť opäť navštíviť posilňovňu. Koncom apríla ju čakajú ďalšie preteky Spartan Race v Maďarsku, pričom pre všetkých, ktorí stále pochybujú, či zmeniť svoj život, má jasný odkaz! “Rada by som odkázala všetkým ľuďom, ktorí sa nevedia dokopať, nech do toho idú! Ručím za neskutočný pocit po tom a o nákupoch ani nehovorím, pocit na nezaplatenie,” dodáva s úsmevom hviezda šou Reštar!

Radku pred a po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Radka po šou Reštart

Foto: archív R.K.